Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Lehet attól hogy...

Mitől lehet? Lehet attól hogy állandóan felfázok, vagy hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 3hónapja a bajom azt játssza hogy meg van nincs meg,de egy idő után megjön rendesen. Ha lehet akkor normális válaszokat légyszi,előre is köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 9. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a terhességet elvileg rendesen alkalmazott hatásos védekezés mellett ki lehet zárni.de a terhességi teszt is segíthet.

nőgyógyászhoz menj el és beszéld meg vele. a rendszertelen vérzésre és a terhességi parádra is tud megoldást adni.

2016. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nődokihoz. A felfázást okozhatja hüvelyi fertőzés, az pedig bekavarhat a ciklusba.
2016. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt neked kell tudni, lehetsz-e terhes. Ha nem védekeztél, akkor benne van a pakliban, hogy csak pecsételés van vérzés helyett. De ha rendesen, több napig volt piros vérzésed, akkor nem vagy terhes.


Ha mensi előtt több napig barnázol, pecsételgetsz, az az ösztrogéndominancia jellegzetes tünete. Keress rá. Antiösztrogén diétával, répacukor, mesterséges adalékok, xeno-ösztrogének kerülésével, vegyszeres kozmetikumok natúrkozmetikumra cserélésével visszaállíthatod az egyensúlyt.

2016. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem volt pecsételés ,2 napig rendesen megvolt,aztán nem volt semmi ,aztán megint megjött úgy mint első 2 nap
2016. dec. 9. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Szexelni is kell ahhoz, hogy teherbe eshess. Ennyit illene már tudni.
2016. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsi elfelejtetem írni hogy szexeltem és 2-3szor nem védekeztem ,kivette mielőtt elment volna ,így nem ment belém semmi ,és már csináltam többször és még nem estem teherbe és remélem most se,semmitől nem lehetek terhes
2016. dec. 9. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Megszakításos védekezés mellett is lehetsz terhes, az a biztos, ha csinálsz egy tesztet.
2016. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!