Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó "Hüvely heveny gyullad...

Állandó "Hüvely heveny gyulladása" mit jelent, mitől van, és hogyan kezelendő?

Figyelt kérdés

Sajnos sokat járok nőgyógyászhoz, mert sok problémám van, de nem múlik, mindig felírja a kúpot, néha valami egy-két darabos gyógyszert, de akárhányszor megyek ez mindig szerepel "Hüvely heveny gyulladása". De erre vonatkozóan nem is mond semmit, csak látom a lapon. Ma STD szűrésen voltam, máshol, és mit ád isten: ott figyel megint az ambuláns lapon, hogy "hüvely heveny gyulladása" DE erről nekem egy SZÓT SEM szóltak, csak akkor vettem észre, mikor már hazafelé meneet olvasgattam a lapot.

Mitől van ez, miért nem mondanak róla semmit, és mit lehet vele kezdeni?

Előre is köszi a válaszokat



2016. dec. 9. 22:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jaj, és még egy kérdésem lenne: November 17-től 26-áig volt meg (totál gáz a menzeszem, de erre se mond soha semmit az orvos, szerinte rendben vagyok, az se gáz, hogy még akkor is olyan görcseim vannak, hgoy majd meghalok, mikor nem menstruálok) és mikor feltolták azt a nemtudommit harmadjára (oda se mertem nézni, mert iszonyúan fájt, az első kettő "próbánál" a doktornő meg pampogott hogy nem látja a méhszájamat, ezért hívott valaki mást) akkor a doki meglepve mondta, hogy vért lát, és kérdezte hogy mikor volt meg. Én annyira sokkolva voltam mondjuk hogy nem is válaszoltam, gondolkodtam, de nem kérdezte meg mégeegyszer, meg nem tért rá ki. Ez gond lehet vajon? Valakinek volt haosnló?
2016. dec. 9. 23:01
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem dokit kellene váltanod.
2016. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szót sem szólnak?

Te meg nem kérdezel csak kisétálsz?

2016. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sok segítség... Mondom, STD szűrésre mentem. Nem is mondták, hogy ez van, mondták, hogy kész vagyunk, léevették a kenetet, megvan a vérvétel, mehetek. Eszembe se jutott, hogy egyébként valami baj van, amit észrevettek, de nem szólnak... -.-" Amúgy több nődokinál voltam már, magánban is fizetősnél, de semmi nem változott... :(
2016. dec. 10. 00:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen allando visszatero/nem mulo problemakon alltalaban etrendvaltoztatassal (pl nalad tej es tejtermekek elhagyasa, mert gyulladaskelto), vagy valami lelki problema megoldasaval lehet tul jutni. A menzesz miatt en a helyedben mondjuk elmennek endokrinologiara is.
2016. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Kérdésem: lelki problémák? Mi köze a lelki problémáknak a vaginához?! Mármint nekem egy úgy hangzik kcisit, mint lyukas fogra ráfogni, hgoy lelki probléma :S

2016. dec. 10. 12:22
 7/12 anonim ***** válasza:
A szervezetben minden osszefugg mindennel. Ha hiszed, ha nem. :)
2016. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, de egy ponton túl már nem lehet mindent ráfogni. Simán van olyan hogy szervi baj, de ha midnent ráfogunk arra, hogy stressz (A doki is mindenre rávágja holott SEMMI stresszfaktor nincs az életemben, élek, mint marci hevesen) az szerintem elég káros..
2016. dec. 10. 18:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Probiotikumos kúpot vegyél a patikában, és állítsd helyre az egészséges baktériumflórát a hüvelyedben! Ettől a gyulladás is el fog múlni.
2016. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Az orvosnál legyen ekkora szád, ott nem mersz megnyikkanni?

Vagy nem azért mész hogy megtudd mi a bajod és mi rá a gyógymód?

2016. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!