Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miből adódhat a hüvely heveny...

Miből adódhat a hüvely heveny gyulladása és mi jár vele?

Figyelt kérdés
Elmentem nőgyógyászhoz, mert már nagyon zavar h folyamatos kellemetlen szagú fehér folyásom van. És vettek kenet mintát, meg megvizsgáltak, de előtte kb fél éve voltam megvizsgálva, akkor semmi probléma nem volt. És most azt írták diagnózisként, hogy a hüvely heveny gyulladása. Ezt mi okozhatja? És van tünete? Vagy 1-2 hónapja nem voltam fiúval, ha ez jelent valamit, mert a doki azt mondta, ha szökséges a partnert is be kell hívni, majd megbeszéljük, ha va eredmény.

2014. szept. 19. 21:31
 1/8 blntdori0908 válasza:
Nekem is volt ilyen problemam(feher folyas) orvosom azt monsta,hogy ez a nok 95%at erinti!Ebben kozrejatszik az,hogyha az ember sokat idegeskedik vagy helytelenul taplalkozik!
2014. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami gyógyszert nem adott?
2014. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyulladásra mindenképp kell valami gyógyszer
2014. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elküldte laborba, majd egy hét múlva kell mennem az eredményekért, gondolom akkor felír valamit. Legalábbis remélem.
2014. szept. 20. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami antibiotikumot csak adnak
2014. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megjöttek az eredmények, negatív lett, azt mondta semmi probléma nincsen. ajánlott tejsavas hüvelykúpot. de ha semmi probléma nincsen, akkor mi okozza a küvelyheveny gyulladást és az erős fehér folyást, kellemetlen szagot?
2014. szept. 26. 20:49
 7/8 Kis Majmocskám válasza:

Sziasztok !

Én egy 18 éves lány vagyok , szintén ezzel a bajjal :(

de nekem még általánosba jelent meg ez a fehér folyás mestruáció elött !

elmentem orvoshoz és azt állapította meg , hogy Candida Gombám van , kaptam gyógyszert , de a gyógyszer csak a menszeszemet hozta meg, ezen a folyáson nem változott semmi :(

mindeddig ebben a hitben éltem , hogy Candida Gombám van és meddő lehetek . Juniusban elmentem orvoshoz megint és azt mondták, Hüvely Heveny Gyulladásom van kaptam hüvelykúpot ami nem segitett .

Belebolondulok , hogy sosem gyógyulok meg, igy olyan érzés mintha nem tisztálkodnék normálisan .

Mit tegyek?

Van erre valami?

Kérem segitsetek ha tudtok!

Köszönöm! :)

2014. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kis Majmocskám válasza:

Bocsánat, hogy nem jelentkeztem , de elég elfoglalt voltam! :/

Nekemis felirt az orvos kupot de elötte használtam kétszer és semmi hatása sem volt !! Nagyon küzködök vele , nagyon kevés időm van ezzel foglalkozni, suli, gyakorlat , melo! nem tudok mit csinálni , néha már kezdek nagyon rosszra gondolni :( Ha tudtok segitsetek , elég a tanács is !

2014. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!