Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek rendszeres és...

Ha valakinek rendszeres és pontos a menstruációja, az még nem zárja ki, hogy PCOS szindrómában szenved? Van esélye rá?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A PCOS egyik jellemző tünete a rendszertelen menstruáció (a leggyakrabban éppen ezért fordulnak orvoshoz), úgyhogy nem valószínű,hogy aki rendszeresen - 23-34 nap között menstruál - ,nincs pecsételő vérzése, az PCOS-es lenne.
2016. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolót tagadnám, ugyanis előfordulhat. PCOS-em van, mégis megjön minden hónapban.
2016. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 . És a PCOS-edre nem kapsz semmi kezelést,diétáznod sem kell?Fogamzásgátlót sem szedsz?
2016. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rég derült ki, gyógyszert szedek. Ellenben mindig megjött még a gyógyszer előtt is, de ha kimaradt egy hónap azt ráfogtam a koromra. (15 évesen derült ki.) Fogamzásgátlót nem szedek. Metformint írtak fel nekem, azt szedem nyár óta.
2016. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A PCOS mögött IR áll amit kezelni kell, a menzeszgond csak egy tünet a sok közül ahogy pl a ciszta se feltétel, azért is ezerarcú boszi a neve, mert lehet valaki tünetszegény PCOS-es.

Én pl sovány vagyok és rendszeres a menzeszem.. sokáig nem foglalkoztak velem a dokik mert csak pattanásaim voltak.

2016. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!