Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert jon ez ki mindig a...

Miert jon ez ki mindig a nunimon? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Ha borotvalkozok akkor kb 3-4 nap mulva olyan mintha pattanasok jonnenek rajta ki...es nem felul vagyis most ezt nem tudom hogy mondjam:)

hanem a hajlatba...van hogy nagyobb is munt egy pattanas...es faj!!!mintha kidorzsolne a tanga vagy nem tudom...es viszketni is szokott van hogy nagyon...mar minden fele borotvat kiprobaltam,de mindig doror lesz nekem!mitol van ez...


2010. máj. 1. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ne borotváld, inkább gyantáztatsd.
2010. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy visszanő a szőr? Bocsi, ha hülyeséget mondok.
2010. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem pont a gyantától szokott
2010. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem,utcsó,okosságot mondasz,csak a kérdező biztos 12 éves :D
2010. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem...a kerdezo 21 eves...

eddig nem volt semmi ien bajom...es nem hulyeseg..tudom mikor a szor no vissza akkor viszket,de en kronketan nem a viszketesrol irok es nem is az erdekel!hanem az hoyha borotvalkozok akkor kijon valami kiutes oattanas dudor nem tudom minek nevezhetem...mintha kisertene a bugyi!

es faj! aztan 1 het mulva elmul,es ha megint borotvalkozok akkor megint kijon!

2010. máj. 1. 23:45
 6/9 anonim válasza:
begyullad..amikor befelé nő a szőr a bőröd alá akk előfordul....
2010. máj. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szőrtüsző-gyulladás.
2010. máj. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
es mit tudok ellene tenni?
2010. máj. 2. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:
nem sokat. gyantaztasd, bár nekem attól szokott, én azért borotválom. ezek a hírdetésben szereplő kencék nem érnek sokat. esteleg minidg radírozd nagyon óvatosan le a bőrt, mielőtt borotválnád. így eltakarítod az elhalt hámsejteket, vékonyabb lesz a bőr, nincs hova visszíbújnija.talán. én ezt csinalnam, de tényleg nagyon óvatosan!!:)
2010. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!