Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lejárt aranyérkenőcstől lehet...

Lejárt aranyérkenőcstől lehet bajom? Vagy nem nagy baj ha azt használom?

Figyelt kérdés
Nem akarok,meg nem is tudok venni,análszex után fáj a lyukszim és gondoltam ez segíthetne,ez volt az első alakalom,nem igazán tudom hogy ez aranyér lenne e,valószínűleg nem is az csak kidörzsölődött,de ez enyhíti elvileg a viszketést is,ezért gondoltam rá.Itthon csak lejárt van,de venni nem akarok,szüleim nem tudhatják meg.Lehet tőle bajom,vagy ártani nem árt?
2010. máj. 1. 23:11
 1/4 A kérdező kommentje:

vagy még esetleg svédcsepp lenne,de arról meg ilyen ellentmondást(számomra legalábbis az)találtam:

"Külsőleg alkalmazható bedörzsölés vagy borogatás formájában a fájdalom enyhítésére."


"Külsőleg nem alkalmazható a Svédcsepp bőrbetegségben és sérült bőrfelületen."


Na akkor most mi van?

2010. máj. 1. 23:26
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a lejárt szavatosságú cuccnál a semmi is jobb
2010. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán elég lesz a Neogronormon kenőcs, ha nem aranyét, csak berepedt.
2010. máj. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne a végBÉLbe bedugdosni semmit és akkor nem fájna, használd a hüvelyed. Lejárt gyógyszer rá ne kenj, annál a semmi is jobb.
2010. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!