Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam? Mit tegyek?

Felfáztam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy 4 napja fel vagyok fázva. Egyszer csekélyek a tünetek, máskor kibírhatatlanul csíp odalennt. Mostmár eljutottunk addig, hogy éjszaka nem tudok aludni. Ha kimegyek pisilni, par csepp kijon, persze őrült módon csíp. Iszom vörösáfonya italport amit vízbe kell rakni, szedek vörösáfonyás tablettát, sokat iszom, lédús gyümölcsöket eszem. Egyik nap jól vagyok, másik nap már szörnyen. Rendszeresen felfázom, de az egy ilyen italportól és tablettától elmúlik. Most viszont egyenlő a nullával. Orvoshoz ma tudunk elmenni.

13/l



2016. dec. 11. 07:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és iszom medveszőlő teát. (Asszem' így hívják:))
2016. dec. 11. 07:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Te ezen kívül mást nem tudsz csinálni. Menj el ma orvoshoz és mert antibiotikumra van szükséged. Kár volt eddig szenvedni.
2016. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. dec. 11. 14:42
 4/5 anonim válasza:
Az aszpirin a legjobb.Nemcsak fajdalomcsillapito de gyulladascsokkento is es megoli a bakteriumokat.Semmi ertelme egybol antibiotikumhoz nyulni mert az csak meg tobb bajt okoz.Ha egybol veszel be aszpirint meggyogyulsz es nem lesz szukseg antibiotikumra.
2016. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már megint. Az aspirin nem öli meg a baktériumokat!
2016. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!