Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magánnőgyógyász máshol sem...

Magánnőgyógyász máshol sem vezet kartont?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy nőgyógyásznál magánúton, mert a sajátom nem tudott időpontot adni, sztk-ba meg nem szerettem volna.

Az orvos rendes volt, megvizsgált, valószínűleg jól diagnosztizált. Viszont semmit nem kérdezett (se életkor, se fogamzásgátló, se menstruáció, semmi..., kartont, leletet sem írt). Normális ez így? Csak azért kérdezem, mert nem tudom, vissza merjek-e menni hozzá máskor is (akinél szültem hamarosan nyugdíjba megy, így mindenképpen váltanom kell) vagy ezekkel a tulajdonságokkal lehet, hogy hanyagnak mondható?


2016. dec. 12. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A betegdokumentációt mindenhol vezetni kell! Pl.így honnan tudja, h nem vagy-e valamire érzékeny?
2016. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak gépen vezeti? Nálunk pl csak ott van már és ahhoz hozzáférnek mások is ugye. Leletet viszont kellett volna írnia hogy neked is papírod legyen erről ha pl máshoz mész (valószínű így zárta le ezt...) ne kelljen már újra nekifutni.
2016. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csak gépen vezeti, meg kapsz egy kis kártyát, hogy mikor mentél szűrésre és ráírja az eredményt meg aláírja, lepecsételi.
2016. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gépbe sem írt be semmit. Semmilyen adatomat nem kérdezte, és nem jegyezte fel, milyen gyógyszert kaptam. Akkor ott nem is tűnt fel (eléggé izgultam), utána gondolkoztam el rajta.
2016. dec. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!