Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikorra várhatom a menstruáció...

Mikorra várhatom a menstruációm? (Évre kb)

Figyelt kérdés

Már kb 1 éve van fehérfolyásom, de menstruációm még nincs! Egyik ismerősöm azz mondta hogy ha fogynék megjönne! Amúgy 158 cm vagyok, és 78 kg! Szerintetek ez tényleg emiatt van? Anyukám 15 éves volt amikor neki megjött. Lehet nekem is akkor fog?

13/l



2016. dec. 12. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pár hónap híján 11 éves voltam, amikor megjött. Lehet neked is 15 évesen jön meg, mint anyukádnak, de lehet előbb, lehet később, ezt nem lehet így megjósolni. Viszont tényleg nagy súlyfelesleged van, az egészséged érdekében nem ártana más jellegű, egészségesebb ételeket fogyasztanod és egy kicsivel többet mozognod.
2016. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
~1 éven belül. Kicsit sok a súlyod, de nem hiszem hogy befolyásolja,ez alkati dolog. Ne egyél sok kenyeret - pl. egy sonka egy sajttal kenyér nélkül is jó. És egy kis mozgás jó lenne, futás pl?
2016. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!