Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális-e 3 hét késés a...

Normális-e 3 hét késés a menstruációban? (49 napos ciklus) vagy vetélés?

Figyelt kérdés
49 nap után jött meg, pedig úgy éreztem, terhes vagyok. Ez normális időtartam? Lehet esetleg vetélés? Érdemes szólni az orvosnak? Újabb próbálkozással érdemes várni?
2011. júl. 12. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Tesztet nem csináltál? Egyébként sokszor előfordul,hogy a petesejt megtermékenyül,be is ágyazódik,de nagyon hamar elhal,leválik ,stb amikor még az ember nem is tud róla,és csak annyit érzékel,hogy megjött a menstruációja.Ezt nevezik "kémiai terhességnek" afféle természetes szelekció,bár tudom,ez sovány vigasz.

Viszont egyáltalán nem biztos,hogy nálad is ez történt,ha cisnálsz egy tesztet kiderül,mivel ha valóban terhes voltál még mindig pozitiv lesz.

2011. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. De nem értem, ha ennyit késett, miért nem csináltál tesztet? Ha esetleg terhes voltál és tudtál volna róla, akkor lehet meg lehetett volna menteni a babát.
2011. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt én se értem, ha tervezed a babát, meg amúgy is, kb. 1 hét késés után miért nem teszteltél?
2011. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem normális, de nem is tragikus, simán előfordulhat, hogy néha késik, főleg ilyen melegben, még az időjárás is bekavarhat. Ha eddig rendszeres volt, és ezután is az lesz, nincs gond. Ha innentől összevissza jön meg, akkor doki - mert valami baj lesz. Hormonzavar, ciszta stb.

A vetélést meg fogod ismerni, ha a szokásosnál erősebb vérzést és erős görcsöket tapasztalsz, akkor azonnal menj kórházba, nehogy kivérezz. Ha minden a szokásos, akkor egyelőre nem szükséges a doki.

2011. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!