Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baj lehet a hüvelyemmel....

Mi baj lehet a hüvelyemmel. Lehetséges hogy nem fogok tudni majd szexelni? Még szűz vagyok

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy meg kell ismerni a testünket, hogy mi a jó nekünk stb. Èn is ezen voltam ès próbálkoztam az ujjazással, de egyszerüen nem ment be az ujjam semennyire. Fájt ès egyszerüen nem kaptam meg a lyukat, olyan volt mintha valami elállná az utat. Mitől lehet ez, volt már valaki így ? Valami baj van a hüvelyemmel? Mi a teendő . 17/L

2016. dec. 12. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szűzhártyádra gondolsz, az nem szakad át csak úgy, első szexuális élményed alatt sem biztos hogy átszakad. Azt érezheted esetleg.
2016. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én már 3 éve élek nemi életet, és ha nem vagyok felizgulva, tehát nem vagyok nedves, nekem sem megy be az ujjam (és más dolog sem). :D
2016. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem. 99,9%-ban biztos vagyok benne, hogy a problémád pszichés. Csak azért akarsz magadban túrkálni mert azt hallod mindenhol, hogy azt kell csinálni; nem pedig azért csinálod mert kívánod. Hanyagold, maszturbálj úgy ahogy jólesik. Idővel a behatolást vagy annak imitálásához is megjön a kedved.

Ha erőlteted végig ott a mentális gát.

2016. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első - nem hinnèm hogy a szűzhártya, mivel az feljebb van, nekem az ujjam meg a bejáratnál nem megy be. Szóval akkor nincs baj a hüvelyemmel, csak nem vagyok felizgulva, akkor nekem is van ott lyuk ?
2016. dec. 13. 05:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez már a 3. ilyen kérdésed.
2016. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy vegyél síkosítót.
2016. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha menstruálsz és a vér kijön belőled, akkor valószínű van ott lyuk! Ne aggódj, szerintem minden rendben csak nagyon szűk vagy még de gondolom az is rájátszik hogy nem voltál felizgulva.:) attól, hogy mások nyúlkálnak magukba neked még nem muszáj ha nem vagy rá felkészülve
2016. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
A szűzhártya nem fent van, egészen lent, ez elzárja az utat.
2016. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
yey, én is így vagyok...
2017. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!