Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz lányok! Ti is voltatok...

Szűz lányok! Ti is voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, ezért előre is bocsi. 25 éves vagyok.

Eddig kétszer volt köztes vérzésem, egyik júliusban, másik novemberben. Novemberben nagyon stresszes volt az egész napom, pont aznap volt ez a vérzés.

Ma voltam nőgyógyásznál, csinált uh-t, megjegyezte hogy ritka amikor ennyire minden látható egy uhn...egyedül a bal adnexumban 30x30mmes cystikus képlet volt ami miatt januárban mennem kell, de erre se mondta hogy nagy gond lenne.

Ugye bennem is egyből a legrosszabb gondolat fut át, hogy nem e nagy a baj, azt mondta kevés az esély rá, de próbáljuk meg a rákszűrést, de ha nem megy akkor abbahagyja. Hát ez is lett....nem tudom meddig tudta betenni, de jeleztem neki hogy akkor ezt most hagyja abba.... :(

Ezt megelőzően ugye volt egy rövidebb beszélgetés, amikor mondtam hogy még szűz vagyok akkor kicsit elmosolyodott....Mondta hogy javasolja hogy ha alkalom adódik rá, akkor kezdjem el a szexuális életet egyrészt a vizsgálatok miatt...

Én emiatt rettenetesen szégyenlem magam...engem is bánt hogy még szűz vagyok, mármint abból a szempontból hogy szeretnék már szerelmes lenni, de sajnos az én helyzetem nem alakul olyan könnyen mint más fiataloké, akik simán elveszítik 14-15-16 évesen...

A másik pedig rossz volt hallani egy dokitól, hogy basszus ezért nem tudnak nekem egy ilyen vizsgálatot megcsinálni, és többször is javasolta, hogy ha adódik akkor kezdjem el a dolgot...Normális volt az orvos meg minden, de most már szégyenlek visszamenni...Nem hiszem hogy komoly bajom lenne, mert egyébként más panaszom a mensimmel, vagy ilyen női problémáim nincsenek. És a doki is mondta hogy nem hiszi lenne baj.

szívesen beszélgetnék priviben is olyanokkal akik szintén hasonló cipőben jártak/járnak



2016. dec. 6. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem azért nem tudják megcsinálni neked mert szűz vagy, hanem mert béna az orvos. Nem Te vagy az első szűz lány, akinek citológai vizsgálatot akarnak csinálni és baromi érdekes, másoknak sikerül. Van úgynevezett "szűz" kacsa, ami jóval kisebb, mint hagyományos társa, pont amiatt, hogy ne okozzon fájdalmat.

Javaslom menj inkább olyan helyre ami jobban felszerelt.

2016. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem tudom, én a műszerekhez nem értek, hogy mi milyen méret mi a különbség stb, de az orvost nem találtam bénának :/
2016. dec. 6. 13:48
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vajon ilyen orvosi probléma izé van férfiaknál is? Az orvos könnyen mondja hogy kezdjen nemi életet,ha még nem találta meg az igazit..
2016. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként sokan nem szerelemből veszitik el a szüzességük,hanem inkább azért mert jó érzés,és most miért legyen az ember a jónak elrontója? Ha két ember tud titkot tartani felnőttek módjára,akkor sosem fog semmi kiderülni,amitöl a rossznyelvek beszélni kezdenének.
2016. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
oké, akkor másképp mondom: nem volt még olyan pasi akivel akartam volna, csak simán a szexet, vagy ha volt akkor sajna nem volt kölcsönös a vonzalom.
2016. dec. 6. 13:59
 6/18 A kérdező kommentje:
szóval én sem tartom gáznak ha nem szerelemből történik meg a dolog, persze, jobban örülnék neki.
2016. dec. 6. 14:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Elmondom neked az én sztorim,bár nem lány vagyok,és elég idősen vesztettem el a szüzességem,de aznap amikor rászántm magam,felkeltem reggel,és akkor szilárd elhatározás volt a fejemben hogy mindegy hogy de ma elfogom veszteni a szüzességem,mert már nem birok parancsolni a testemnek. Meglepő módon nem az a frenetikus világrengető érzés volt amire számitottam,hanem olyan semmilyen..De amikor elvesztettem akkor mégha jelképesen is férfivá érettem. És innentöl már máshogy áltam a szex ténmához,sokkal lazábban és nem szorongva. Mára már rájöttem hogy felül kellene kerekedni a testi vágyainkon,ez vezetne igazi megoldáshoz,mert minden probléma itt kezdődik egy párkapcsolat rengeteg problémával jár. és párkapcsolat nélküli szex az meg lelkifurdalást okozz.
2016. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szexuális életet élő nő is lehet túl szűk nőgyógyászati vizsgálaton...Talán próbáld meg a kezeddel tágítani magad, vagy vannak segédeszközök is (dm-ben diszkrét csomagolásban..mondjuk én a kevésbé diszkrét durexeset vettem meg :D ) nehogymár emiatt most a páciensnek frissen-gyorsan szexelnie kéne de parancsszóra...
2016. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"túl szűk"


komolyan nem értem miért aggodik minden lány ez miatt,nem kell hozzá nagy értelem hogy ott a sikositó,azzal úgy kitágul hogy még a pezsgős üveg is felmegy..

2016. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom hogy összehasonlitva szüz lányokat a nem szüzekel hogy mennyire nedvesednek vagy mennyire nem,lehet még sikositó sem kellene..
2016. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!