Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedjem tovább a gyógyszert,...

Szedjem tovább a gyógyszert, vagy hagyjak ki most egy hónapot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy utazás előtti kapkodásban itthon hagytam a fogamzásgátlóm. Pont a gyógyszermentes héten utaztunk, de szombaton már újra szednem kellett volna, viszont, csak ma jöttünk vissza.(a vérzésem még nem múlt el teljesen)

Mit tehetek így? Szedjem mától, mintha nem hagytam volna ki azt a pár napot? Vagy szedjem, de egy hétig vigyázzunk? Vagy várjam meg míg megjön legközelebb?


Előre is köszönöm

Trollok kíméljenek



2016. dec. 13. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én konzultálnék a nőgyógyásszal.

Egyébként ha most el kezded szedni szerintem megzavarodik a hormonháztartásod én kihagynám ezt a hónapot.

2016. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem szedheted tovább, meg kell várni a következő vérzést és úgy kell újrakezdeni (akkor is legalább 1 hét gumi még). A szünetben ha nem voltatok együtt akkor a terhesség is kizárható, ha voltatok akkor viszont doki!
2016. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm mindkettőtöknek.

Akkor ez a hónap kimarad.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 13. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!