Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi időt késhet a menstruáció?

Mennyi időt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
9 napja késik és általában pontosan jönn meg, de ha késett idáig max 1-2 napot. (Terhesség kizárva.) Görcsölök és volt egy kis vérzés 3 napja de azóta semmi. Az utóbbi időben elég stresszes vagyok ez lehet az oka? És ha nem jönn meg mennyi idő után csináljak tesztet?

2016. dec. 14. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 12 évesen 2 évet késett. Nyilván felnőtt korban ez már kemény lenne.de egy hónap simán kimaradhat, mivel nem gépek vagyunk. A stressz pedig befolyásolja.

20L

2016. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szellemileg korlátozott képeségű emberek számára ( 2. kommentelő):

Nem azt kérdeztem, hogy nekem mikor fog megjönni, hanem, hogy átlagosan mennyit késhet. Szerintem kizárt a terhesség, de azért jobb biztosra menni 3s erre is felkészülni, ezért kérdeztem, hogy mennyi idő után érdemes tesztet csinálni. És ha nem tudsz egy kérdésre normálisan és kultúráltan válaszolni, akkor inkább ne tedd, mert erre szerintem senki sem kíváncsi.

2016. dec. 14. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!