Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú ideje nincs havi...

Hosszú ideje nincs havi ciklusom. Fogyással lehet összefüggésben?

Figyelt kérdés
Igen sok kilót leadtam és szerintem a testzsír százalékom nem üti meg az egészségeset, valószínűleg ezért nem menstruálok. Hosszú távon ez mennyire árthat? Van rá esély, hogy idővel megint rendszeresen megjöjjön, vagy örökre hormonokat kell szednem?

2016. dec. 14. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy leírod, biztosan. A női nemi hormonok a zsírszövetben raktározódnak. Ha nem akarsz gyereket, akkor minek a hormonpótlás ?
2016. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha elkezded inni azt a táplálék-kiegészítőt, amit én is fogyasztok, akkor már a következő hónapban megjön újra.

Akinek fájdalmai vannak menstruáció közben vagy előtt, azt is elmulasztja, ha összevissza van, akkor szépen beállítja.

Jaa és felejtsd el a hormonpótlást, mert ez segíti a normális hormonháztartást és nincs szükség rá!!

2016. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán vissza kellene szedni pár kilót, hogy egészséges legyél...
2016. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!