Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, de ehelyett barnás folyásom van, és az is gyenge. Mitől lehet ez? 14/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
terhes vagy, vagy stresszes vagy, vagy még gyerek vagy és nem stabil a ciklusod
2010. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem éppen ezt a választ vártam, de köszi azért..
2010. máj. 2. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
pedig igaza vna, de akkor tedd fel a krédést a várt válaszoddal, és a százalékra hajtók, madj egyetértően válaszolnak xD, meg mér kérdzed ha tudsz vmit...mer tudsz vmit ha másra nem számítasz
2010. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor milyen választ vártál? :-o
2010. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van, nem irtam tul sok infót. De akkor most mondanám, hogy nem élek szexuális életet, és 14 vagyok...
2010. máj. 2. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor kizárhtod a terhességet...még mindig van számos ok :D
2010. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor marad a másik kettő, esetleg ciszta, de a te korodban inkább stressz (suli év vége) vagy a nem megfelelően beállt ciklus -


bocs a terhesség felvetéséért, de sajnos a te korodbeli lányok jó része sajnos már nem szűz...én 32 vagyok, és nem érzem magam öregnek, de amikor én gimis voltam, akkor még egy 17-18 éves terhes tini negatív szenzáció és szinte egyedülálló jelenség volt egy nagyobb városban is....a 26 éves ismerősünk múlt héten azt mondta, hogy amikor ő volt gimis a 15 éves terhes csaj volt a "szenzáció" a buszon...manapság meg az a ritkaság, ha 14 évesen szűz egy lány...sajna 10-20 év alatt ennyit változott a világ



a lényeg, azonkívül, hogy dicséretes, hogy vagy annyira intelligens, hogy nem ilyen korán kezded...ha nincs egyéb tüneted, akkor nyugodj meg a barnás folyás a menzesz első napjaiban nem gond - a te korodban meg pláne nem...ha van egyéb tüneted: pl. alhasi fájdalom (nem menstruációs görcs)vagy kellemetlen szagú hüvelyi folyás, akkor menj dokihoz. Ha ilyen nincs, akkor meg ne aggódj :)

2010. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) Persze nem tudhattad, hogy szűz vagyok-e.. Bár a mi sulinkba 16 év alatt nem nagyon van sex szerencsére...
2010. máj. 3. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!