Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fogok majd szexelni?...

Hogyan fogok majd szexelni? Annyira kicsi a lyuk.

Figyelt kérdés
18 vagyok mèg szűz. Annyira kicsi a hüvelyem hogy mèg az ujjam sem megy be ès kellemetlen mikor próbálom betolni(ami nem megy be ). Minden szűz lánynál így van ,vagy csak velem van baj?
2016. dec. 16. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd a hormonok meg a jövőbeli pasid megoldják amikor eljön az idő.
2016. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kicsi,hanem szűk.....megvan még a szűzhártyád?
2016. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó-Igen, megvan, írtam hogy szűz vagyok, szóval mèg semmi sem szakíthattak át, hisz mèg az ujjam se megy be
2016. dec. 16. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Anatómiát nézd át, aztán rájössz, hogy milyen is a szűzhártya.
2016. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom mi az, de annak közelében sem tudok èrni :/ , most a hüvelyemről van szó, ès arról hogy van mèg valaki így , ès hogy az normális hogy nem megy be 1 ujjam se ?
2016. dec. 16. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez teljesen normalis, hogy ilyen szuk vagy. Nekem is ilyen volt, bar en megszivtam, mert evekbe telt mire nem fajt mar a behatolas. De en se nem nyulkaltam magamba, se tamponnal nem tagitottam ki magam soha.
2016. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Normális,vannak ilyen lányok.Megfelelő szexuális izgalomra,kellő előjátékkal,a megfelelő partnerrel nem lesz gond,csak gyakorolni kell.

Esetleg én is segíthetnék.

2016. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 17 voltam mikor elvesztettem. nekem is ez volt hogy az is fájt ha barátom egy ujját rakta be. és nagyon fájdalmas és kellemetlen volt mikor először szexeltünk :/ én nem is bírtam végig, óvatos volt velem pedig, de már majdnem elsírtam magam annyira fájt. túlestem rajta :D azóta is remek szexuális életem van
2016. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!