Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonzavar lehet vagy baba...

Hormonzavar lehet vagy baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő: a héten 1-2 nappal hamarabb kezdtem menstruálni. Elötte a mellfájdalom megvolt, eléggé fájt most, a megszokott alhasi görcsök viszont elmaradtak. Pattanások se voltak, pedig szoktak lenni.

Másfél napig úgy véreztem, mintha tényleg rendesen menstruálnék, viszont az is furcsa volt h alig görcsöltem, holott mindig erős görcseim vannak.

Aztán eltűnt a vérzés kb. másfél napig semmi, azóta megint vérezgetek, de igazából maszatolás az egész. Görcsölgetek is néha.Most vagyok az 5. napon.

A pattanások is most jelentek meg, nem előtte.

Tesztet csináltam, de eddig negatív volt, egy kivételével, viszont azon idő után volt halvány pozitív.


2016. dec. 17. 06:16
 1/1 koromarcsi válasza:
100%

Ajánlom az orvost. Addig úgy sem nyugodsz meg, amíg biztosat nem tudsz, ezt pedig az orvos fogja megmondani.

Az orvosi vizsgálat megállapítja, hogy terhesség vagy betegség okozza az eltéréseket.

2016. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!