Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én 12 éves vagyok már legalább...

Én 12 éves vagyok már legalább két éve van fehérfolyásom de még bem jött meg . Tudom hogy mindenki azt mondja előbb utóbb ugyis megjön de az osztálybol már mindegyik lánynak megvan. Nem lehet valamit tenni hogy kicsit előbb megjöjjön?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet tenni, de ha ennyire aggaszt, menj el nőgyógyászhoz.

Nekem mellesleg 14 évesen jött meg először. Addig örülj, amíg nincs meg!

2016. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem hiszem hogy ezzel tudnál valamit kezdeni annak érdekében hogy előbb jöjjön meg. És gondolom ezt sokan momdták már de tényleg örülj amíg nincs meg, nem pl mindig úgy fáj a derekam és csúnyább a bőröm, azonkívül oda kell figyelni ilyenkor fürdéskor, nyaraláskor, medencézéskor, nem hordhatok fehér gatyat és társai. Élvezd ki azt az időszakot amíg még nem kell ezzel foglalkoznod:)
2016. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jo köszi. Akkor majd megjön ha itt az ideje
2016. dec. 17. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!