Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és még nem jöt...

Kerdezokitti kérdése:

13 éves vagyok és még nem jöt meg pedig fehérfolyásom is van a honaljam már vagy 1-2éve a szemérem ajkamon szerintem már 3 éve a mellem is nőt de magas vagyok és vékony ez lehet a gond mert az osztályból mindenkinek meg van ezért sokszor sirok miata?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?? A hónaljadnak fehér folyása van a szeméremajkadon, vagy mi bajod? O___O Írd le normálisan, tagoltan a mondatokat (írásjeleket is használj), mert ebből a katyvaszból nem lehet kihámozni, hogy mi a problémád.
2012. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a menzeszre gondolsz nekem 15,5 évesen jött meg először. Miért kell ez miatt sírni?
2012. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Kedves előző:

A hónalja és a nemiszerve már 1-2-3 éve szőrösödik, a mellei elkezdtek nőni de még nem volt fehér folyása.


Ha ezt nemtudtad kivenni a szövegből, kérlek ne okíts ki másokat.

2012. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves első*

Bocs :)

2012. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

teljesen normális ha még 13 évesen. Inkább örülj neki nem egy jó buli, kellemetlen fáj macera stb.... Tudod hány osztálytársad lehet a nyár folyamán kiakadva amiatt hogy épp akkor volt vagy lesz meg neki amikor nyaral, hidd el nagy szívás.... Te nyugodtan strandolhatsz bármikor ellentétben velük....

Ha meg cikinek érzed mégis elöttük akkor mondd azt hogy neked is volt már egyszer-kétszer. nem kell tudniuk hogy nem is. Nem kötelezö ilyenkor még rendszeresen havonta jönnie. Mondd hogy volt már de azóta nem jött. ennyi. Akár 2 év is lehet amig beáll rendszeresre.

2012. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nicole J válasza:

Szia!

Hidd el, en is pont ilyen helyzetben voltam 13 evesen.En is magas es nagyon sovany vagyok (meg mindig), de 14 evesen megjott. Ne aggodj emiatt, elobb utobb megjon, es meglatod, hogy nem valami kellemes dolog. Egyszoval SEMMI ertelme miatta sirni, inkabb orulj, hogy meg nincsnek ilyen gondjaid.:)

17

2012. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 éves korodig nem kell aggódnod. Ha addig sem menstruálsz, akkor viszont orvoshoz kell menned. Azzal pedig ne foglalkozz, hogy más lány már menstruál, mert attól senki nem lesz értékesebb és Te sem vagy kevésbé jó és értékes, amiért nem menstruálsz még! :)
2012. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez normális, ha sportolsz erősen akkor még később fog megjönni !

Ezen ne gondolkozz, teljesen természetes folyamat.Sok előnye is van, ha meg van.

Nézz utána a neten.

2018. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!