Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzasztóan fáj és ég a...

Borzasztóan fáj és ég a nemiszervem a húgycső körül, piros is nagyon. Fájdalmas a pisilés is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Meg van dagadva is az alhasam, illetve borzasztó hányingerem van.
2016. dec. 18. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt szex gumi nélkül?
2016. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár wc n is összeszedhettél valami fertőzést. Dokihoz go!
2016. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet húgyúti gyulladás. Nekem akkor volt ilyen. Alig tudtam pisilni, ha tudtam, az is iszonyatosan fájt és folyamatosan úgy éreztem, hogy kell.

Minél előbb menj orvoshoz. Gyógyszertől hamar jobb lesz. Reggel mentem, kaptam gyógyszert, estére már nem fájt úgy. Nem érdemes várni, mert magától nem múlik és csak rosszabb lesz.

2016. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy holnap este tudok legelőbb orvoshoz menni vele.

Addig hogyan bírham ki? Iszonyú a fájdalmam.

2016. dec. 18. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz előbb orvoshoz menni?

Dolgozol? Kéretőzz el egy órára. Tényleg nagyon durva. Nekem is hétvégén kezdődött, megvártam a hétfőt, akkor már csak úgy tudtam pisilni, hogy csak pár csepp jött és közben a könnyeim is potyogtak. Szóval tényleg ne várj.

2016. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!