Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha sokat szexelek akkor fáj a...

Ha sokat szexelek akkor fáj a pisilés legalább 2 hétig. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Már nem először fordul elő hogy ha sokat masszírozódik szex közben a csiklóm akkor utána pár nappal jelentkeznek felfázáshoz hasonló tünetek. Sűrű vizelés ingerem lesz és nagyon fáj a pisilés, egyben nem is megy csak akadozva és komoly fájdalmakkal. A húgycsövem végében érzem azt a szorító éles fájdalmat ami nem engedi rendesen ki a pisit. Fertőzés nem lehet mert análszexet nem is hagyom, soha nem volt még és nagyon vigyázok a higiénikus érintkezésre. Mi okozhatja?

2015. szept. 1. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Jah, mert fertőzést szerinted csak popsiból punciba szextől lehet kapni? :D LOL

Amúgy szerintem csak szimplán meggyötröd az idegeket azon a tájon és pisiléskor azok a meggyötört idegek fájnak.

Én hasonlót - gondolom - szoktam érezni ha egy csaj sokáig és erősen lovagol rajtam, mert olyankor valami ösztönös vágy lehet a csiklóizgatás nálatok szerintem és a szeméremdombom hasonlóan szétkeféli, ezért napokon át nekem is fáj a szeméremdombom érintése is...

30/F

2015. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem csak análszextől kaphatok fertőzést nem kell lehülyézni csak azért mert nem írtam hogy ki hogy ezt én is tudom... de kösz a választ
2015. szept. 1. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzés. Egyértelmű. Ennek semmi köze az anál szexhez. Minden tele van bacikkal. A kuki és a nuni is. Ahogy dörzsölődik, szépen feljutnak a húgycsőbe ezek a bacik. Ha sokszor előjön, akkor krónikus. Érdemes lenne kikezelni és utána nagyon vigyázni a higiéniára, különben újra visszajön, ráadásul hólyaghurutot vagy vesegyulladást is okozhat, ha feljebb kúsznak a bacik.
2015. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. szept. 1. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!