Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 éves vagyok,2 éve szedek...

19 éves vagyok,2 éve szedek Jangee fogamzásgátlót, szeretném abbahagyni, mert sokat híztam tőle. Várható tünetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve, hogy szedem a gyógyszert, eleinte azért írták fel, mert nagyon rendszertelen és erős volt a menstruációm. Utána tartós párkapcsolatom miatt is jól jött, de már jó ideje nincs barátom. Semmi gondom nem volt a gyógyszerrel, "csak" az, hogy 17 kg-t híztam tőle. Nem tudom így elfogadni magam, így arra jutottam, hogy abbahagyom a szedését, de nagyon sok negatív mellékhatást olvastam ezzel kapcsolatban. Mik a tapasztalataitok, szerintetek jobb lesz ha abbahagyom? Visszatérnek a régi görcsös, hosszú, erős menzeszek?

2016. dec. 18. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy írok csak megdöbbentem a hízás miatt. Én most fogom elkezdeni szedni ezt a fajtát. Eddig csak jót olvastam róla de most megijedtem :S


Egyébként nekem az orvos azt mondta hogyha abbahagynám akkor visszatérne a rendszertelen menstruáció, pattanások.. De hátha valaki ír neked tapasztalatból ide.


22L

2016. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel a gyógyszer csak elfedi a problémát, amint abbahagyod, vissza fog térni a régi mensi. Ezért lenne célszerű gyógyszer helyett a hormonokat kivizsgálni.

20N

2016. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: ahogy írtam, ezen kívül más problémám nem volt, főleg hogy ez egy nagyon gyenge gyógyszer. Viszont azt tudnod kell, hogy mindenkire másképp hat, lehet te nem fogsz hízni tőle de valami más problémád lesz, de lehet hogy teljesen tünetmentes lesz - mint ahogy volt nekem is az első egy évben.


Második válaszoló: természetesen az abbahagyás előtt megbeszélem a nőgyógyászommal, hogy mit ajánl, mit kell kivizsgálni, stb..

2016. dec. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!