Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jangee fogamzásgátlót szedek...

Jangee fogamzásgátlót szedek és szombaton kellett volna megkezdi a 3. levéllel (első hét) és nem vettem be 2 napig mert nem volt nálam a gyógyszer. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ma hazaértem bevettem mindkettőt meg este kellesz a mait holnap találkozok párommal és így óvszert használunk, viszont 1 hét múlva megyünk nyaralni és akkor már leehet óvszer nélkül szeretkezni? úgy van esély a teherbeesésre vagy inkább akkor még használjunk? Esetleg megszakítással? Viszont tudom hogy az elő nedvben is lehetnek életképes spermiumok.

köszönöm előre is.


2015. júl. 27. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

El kellett volna olvasni a betegtájékoztatót. Abban minden le van írva.

Amúgy remélhetőleg a gyógyszerszünetben is alkalmaztatok kiegészítő védekezést, amennyiben voltatok együtt, ugyanis ilyen esetben a gyógyszerszünetben sem vagy védett, ergo lehetsz terhes!

És azon se lepődj meg, ha összekuszálódnának netán a dolgok. A vérzésed most valószínűleg nem úgy fog megjönni, mint szokott. Esetleg lesz pecsételő vérzésed is.

És minimum 1 hétig kell a kiegészítő védekezés, de az sem lenne ártalmas, ha még utána is, biztos, ami biztos alapon!

A megszakítást meg felejtsd el! Ha nem vagy teljesen védett, akkor az orosz rulett!

2015. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!