Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy mennyiségű fehérfolyás?...

Givememoneygirl kérdése:

Nagy mennyiségű fehérfolyás? Fehérfolyás a végtelenbe.

Figyelt kérdés
Egy ideje már zavar a fehérfolyásom mert szerintem nálam ez nem átlagos... Ha nem iszok elég folyadékot vagy nem járok ki gyakran wc re jelentkezik "szag" a fehér váladékhoz kb mint egy yoghurt :D Napi szinten jelen van és peteéréskor a legtöbb, van hogy testnevelés óra után is több "van" Páromat is egy kicsit zavarja engem meg pláne... Hogyan lehetne tenni ellene? Fertőzésem nem igazán lehetne vagy inkább kizárnám mert ez már 4-5 éve így van ! Köszönöm a válaszokat

2016. dec. 20. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A 4-5 év alatt vizsgálták már? Ha nem akkor nem tudhatod,hogy nem valamilyen kórokozó okozza-e.
2016. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Bàrmi lehet,ki kell vizsgàltatni,let semmiség,de a méhnyak és méhtestràknak is cvan ilyen tünete.Sajnos taoasztaltam.
2016. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Nekem évekig húzódott el egy fehér folyással járó fertőzésem. Nem jártam orvoshoz, így nem derült ki. A diagnózis trichomoniasis volt, 10 nap alatt rendbejön.


Ha tenni akarsz valamit, menj el orvoshoz! Folyása egyébként normális esetben NINCS a nőknek, az mindig betegség jele.

2016. dec. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.Ha nekem sok mindig megnézetem magam.
2016. dec. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!