Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombás panaszokat...

Hüvelygombás panaszokat vettem észre magamon. Ha váltok ki Betadine kúpot és azt használnom, közbe jó ha szedek grapefruit mag cseppeket, hogy visszaálljon a normális flóra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem menj orvoshoz előbb. nagyon sok olyan lány fordult már meg a prxisomban aki hónapo-évek alatt rendes betegséget szedett össze mert azt hittem csak gombám van módon kezelgette magát. Honnan tudod mikroszkóp nélkül hogy gomba? sok baktérium is olyan tüneteket okoz! ajánlok egy telefonszámot, ha pesti vagy, ők biztosan meggyógyítanak! 06208258868
2010. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nőgyógyász vagy? végre ...de amúgy reménytelen, az öndiagnózis sokkal népszerűbb, mint a nőgyógyászhoz járás...:S (köszönhetően a Csók és könny következő részének, meg a candiada-divatnak)
2010. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is menj orvoshoz, de esetleg előtt elhasználhatsz egy canesten combi-t, ha elmúlnak a tüneteid, gomba volt.


DE én pont múlt héten voltam, és nekem pl. azért nem használt a canesten, mert nem gomba volt, hanem bakteriális hüvelygyulladás és arra írt az orvos egy krémet, ami rendbe hozott.


Szóval mindenképp orvos!

2010. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!