Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő, makacs hüvelygombá...

Visszatérő, makacs hüvelygombás kérdés?

Figyelt kérdés
Akinek volt ilyennel gondja annak végül is mi oldotta meg a problémát véglegesen?
2010. máj. 14. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy 300 ftos ,10 darabos valamilyen kakóvajas gyógyszertári kúp szüntette meg végleg.Előtte vagy 3 évig majndem minden honapban volt,ettem meg nyomkodtam magamba az 5 ezer forintos szarokat,mire ezt irták fel..szerintem nem véletlen:(
2010. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Én is minden francot használtam már,nagyon vigyázok,de úgy 1 éve majdnem minden hónapban a menses előtti pár napban előjön.Hormonálisan változik a ph-m hiába vigyázok előjön.

Szedjek fogamzásgátlót?

Amúgy köszi a választ,rákeresek a gugliban!:))

2010. máj. 14. 17:59
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Valahol olvastam, hogy körömvirág teát kell inni és lehet azzal kenegetni is és az jó rá.

nekem is most volt ilyen gondom, mert nekem is folyton vissza szokott térni, és a kenegetés elmulasztotta, bár nem tudom, hogy ténylegesen e vagy ez megint csak átmenetileg. De inni viszont nem ittam a teát, de azt ajánlják, hogy esténként meg reggel egy egy pohárral kortyolgassuk el.

2010. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Nekem a fogamzásgátlótól még rosszabb lett,általánosságban hajlamosítanak a hüvelygombára a hormonális fog.gátlók (többek közt ezért is hagytam abba),úgyhogy szerintem ne szedjél.
2010. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj és azt elfelejtettem írni,hogy a kakóvajas kúpról nemigen találsz semmit,mert azt ott keverik ki a gyógyszertárban
2010. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi,vényköteles.:((
2010. máj. 14. 18:56
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

fogtam egy lavórt ( :D ) bele egy kis só, meg egy csöpp ecet (nagyon kevés) langyos vízzel felengedtem belecsücsültem, és kb fél órán keresztül áztattam magam benne. 2-3 szor csináltam egymás utáni napokban és rendbe jöttem szerencsére.

de szerintem nekem csak enyhébb kis fertőzésem lehetett, úgyhogy inkább fordulj nőgyógyászhoz!

2010. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt is csináltam.:((
2010. máj. 14. 20:21
 9/21 anonim ***** válasza:

nem is tudtam eddig, míg nem írtad kedves kommentelő, hogy a hormonális ph vált. miatt van

remélem megtaláljuk a megoldást, hamár a "drága"orvosok csak rövidtávon tudják eltüntetni a problémát

2010. máj. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Biointimo (anionos betét), nekem bevált
2010. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!