Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » December 10 én megjött....

December 10 én megjött. Viszont ma reggel arra keltem, hogy megjött. Pedig csak január 6 án kellett volna megjönnie. (10 nap múlva). Mitől lehet ez? Ezen a héten voltam beteg. Ez miatt lehet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok függ attól, hogy mióta menstruálsz, szedsz-e fogamzásgátlót, mennyire voltál stresszes mostanában. Ha csak egyszer fordult elő, akkor szerintem nem kell aggódni, de ha már máskor is volt ilyen akkor érdemes felkeresni a nőgyógyászt.
2016. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy a gyógyszerek is hatással vannak rá, persze. Múltkor egy hétig fájt a fejem ezért két nap alatt bevettem három flector port, és a menzeszem abban a hónapban úgy jött meg, hogy 4-5 nappal előbb, és volt még a fogamzásgátló leveléből is, ezt elmondtam a nőgyógyásznak és azt mondta nekem hogy a flector hatással volt a menzeszemre, előfordul.
2016. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet felfáztál. Majd a következő hónapban valószínű rendeződik.
2016. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy december 9-én voltam utoljára együtt fiúval és akkor az elején nem védekeztünk, de utána felhúzta és nem tudott elmenni így abba hagytuk.
2016. dec. 27. 23:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendszeres a menstruációm. 21 éves vagyok. De ilyen még nem történt velem. Szerintetek mit csináljak ?
2016. dec. 27. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!