Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 9. -én volt az...

Rea25 kérdése:

December 9. -én volt az utolsó menstruációm, Január 16. -án és 17. -én reggel pozitívat teszteltem mikor mehetek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Munkahelyem miatt lenne fontos!
2014. jan. 18. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Utolsó mensid első napjától számolt 6-7héten, azaz kb. 3 hét múlva. Most még semmi nem látszódik.
2014. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hétfőn már 6 hetes lesz, kedves 1!


Ha veszélyes munkád van, akkor jövő hét közepén már elmehetsz. Én 5,5 hetesen mentem először, akkor még nem volt szívhang, de látszott, hogy méhen belül van.

2014. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2.:) kedden szeretnék menni orvoshoz ,de még hétfőn mennem kell éjszakára dolgozni ...amúgy 3 műszakos fizikai munkát végzek .
2014. jan. 18. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok.


Akkor mindenképp menj el, lehet már szívhang is lesz :-).

2014. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pávpénzre felvesznek már ilyenkor? vagy még nem? Van egy 5 éves kislányom ,amikor vele teherbe estem még nem dolgoztam
2014. jan. 18. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok.


Szerintem amíg nincs szívhang, nem. De a háziorvosod nem írna ki?

2014. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gondolom akkor a jövőhéten lesz már neki szívhangja akkor kiírnak remélem,az a baj, hogy napi 70 km a távolság a munkahelyem és az otthonom közt és nem szeretnék kockáztatni
2014. jan. 18. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!