Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatnám, hogy nem...

Honnan tudhatnám, hogy nem normális a hüvelyváladékom szaga?

Figyelt kérdés
Fura.. szerintem büdös. De mihez lehetne hasonlítani, ha fertőzésem van? A mennyiség normális, talán egy picit több, a színe pedig ritkán nem fehér. :S Kérlek segítsetek... Iszonyatosan kínos ez..
2008. okt. 7. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha budos akkor biztos fertozes.A termeszetes folyas feheres es nincs szaga.Menj nogyogyaszhoz o majd megmondja mit szedjel.
2008. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát igen ez a lényeg ritkán nem fehér, akkor milyen ? ez fontos, amugy egy normál hüvelyi flora nem büdös, el kéne menni std szakrendelésre szerintem. Ha esetleg Debreceni vagy tudok segiteni, vagy / közeli / amugy . he nem akkor, keresd az ottani börgyogyászatot, ahol van std szakrendelés
2008. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elmész egy nődokihoz ő megvizsgál és akkor kiderül hogy fertőzés e! Ha az akkor kapsz rá gyógyszert!
2008. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenképp nőgyógyász? :S Köszi a válaszokat!

Akkor is, ha ezt már elég régóta érzem? :$ Túl régóta... nem lehet, h csak nekem büdös? :$ :l

2008. okt. 8. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha elmész,és megmondja az orvos az eredményt,akkor legalább tisztában leszel ezzel,és nem fogsz idegeskedni.Egyébként se árt elmenni egy rutinellenőrzésre.
2008. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!