Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes várandós vagyok,...

32 hetes várandós vagyok, sűrűbb, több a hüvelyváladékom, néha sárgás, fura színű. Ez normális vagy utalhat valamilyen fertőzésre, árthat-e a magzatnak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sürübb és több.A babának bajt nem okozhat.Nekem volt a terhesség alatt fertőzésem.Azt mondta a doki,hogy ha esetleg kinyilna a méhszáj,akkor se jut el a babáig-védi a magzatburok!38.hetes kismama

2009. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha orvoshoz mégy, mondani kellene az orvosnak. Ha ő úgy ítéli meg, vesz le tenyésztésre kenetet és az esetleges pozitív eredmény alapján kikezel. Van nagyon sok olyan gyógyszer, kúp, amit kismama is használhat. Az én dokimnál úgy működik, hogy 35 hetesen mindenkinél csináltat tenyésztést és az esetleges fertőzést még 40. hétig meg lehet gyógyítani, így szülés közben nem kapja el a baba. Egyébként a legkülönfélébb baktériumokat kaphatja el és ezektől mindenféle, akár komoly tünetei is lehetnek, antibiotikumokkal kezelik, nem mehettek haza 4-5 nap múlva, szóval jobb megelőzni a problémákat.
2009. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!