Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mi legyen? Tampon ilyen...

Most mi legyen? Tampon ilyen korban?

Figyelt kérdés
Ma megjött, és mivel rendszeresen úszok, tampont kéne használnom. 12 éves vagyok, anyuval nem nagyon akarok róla beszélni, elpletykálná mindenkinek a rokonságból. Vettem egy csomag ob minit. Szerintetek próbáljam meg felrakni? Tavasz óta fehérfolyásom van. Nem tudom, szűk vagyok e.
2016. dec. 30. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal beszéld meg, kérd meg, hogy ne kürtölje világgá. Úgy is kiderül előbb-utóbb.
2016. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Olvasd el figyelmesen a mellékelt tájékoztatót aztán próbáld meg.

Ha nem megy, ne erőltesd, de a mini tampont a legtöbb lány szűzen is tudja használni. Csak lazulj el. :)

2016. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!



A nővérem dolgait is világgá kürtölte, pedig kérte, hohy ne. Amikor egyszer vetettem vele még régebben tisztaságit, vacsinál apunak már is be akarta jelenteni. Hát tufod mikor fogok neki valamit is elmondani? 18 évesen elhúzok valahova igencsak mesdze. Majd ha terhes leszek küldök neki smst, hogy az unoka készülőben.



De visszatérve, a tisztasági betéteimet sem vette még észre. És ha megtalálná a használ elrakott betéteimet, amiket minden nap kidobok a suliban, akkor mit mondana a rokonoknak?

,, képzeld xy, tegnap megtaláltam a z betéteit. A ... helyen rejtegette őket!,,

,,De miért rejtegette?''

,,Hát izé, biztos nem akarta elmondani.''

,,Ennyire nem bízik benned?''



Tuti nem kockáztatna. Vagy ha mégis, csak magát járatja le.

2016. dec. 31. 00:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért. Fáradt vagyok. Meg telóról.
2016. dec. 31. 00:13
 5/7 BlackLove ***** válasza:

Tartogatod a használt betéteidet, hogy másnap kidobhasd őket az iskolában?


Annak hidd el, hogy van szaga, ha használt és te tartogatod. Egyébként az iskolában nem veszik észre, hogy egy kis zacskó betétet viszel kifele?

2016. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden nap 1 tisztaságit használok... De most nem is ez a kérdés.
2016. dec. 31. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze,próbáld meg feltenni,addig told amíg nem érzed.

Ha kényelmes maradhat,ugyelj rá hogy időben eltávolítsd.Bizonyos helyzetekben könnyebb felrakni,de mindenkinek más,ahogy a testünk is más,könnyen rájöhetsz mennyire vagy szűk.

2016. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!