Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha elájulok mikor...

Az normális ha elájulok mikor megvan a menzeszem?

Figyelt kérdés

Ez még csak a 2. menstruációm és

tegnap mikor elmentem este wc-re elkezdett nagyon fájni a hasam,egyre jobban melegem lett,szédültem,hányingerem volt és alig tudtam visszavánszorogni az ágyamba. Az 1. menzeszemnél nem volt ilyen ájulásos probléma. Ez normális?



2016. dec. 31. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos normális. Nekem már 8 éve ilyen... :/ Nem alacsony a vérnyomásod? Nála ritkábban jön elő ha iszok egy kevés kávét (doki ajánlotta).

20N

2016. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a bajom,nekem már 6 éve megvan és nem javult. Nekem az segít hogy ha ahogy megjön egyből beveszek egy cataflamot ha várok vele akkor a d.e.töt a wcn töltöm .Menj orvoshoz ha ez legközelebb is megtörténik de vannak ilyen hasfájósok szerintem fogamzásgátlót ajánlanak majd. Anyukáddal beszéld meg mindenféleképp.
2016. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok a nekemezés de remélem jó választ adtam a borzalmas fogalmazásommal is :) #2
2016. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszönöm szépen!

B.Ú.É.K.!!!

2016. dec. 31. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
12 eves koromtol kezdve 18 eves koromig jartam az orvosokat, hogy nem igaz, hogy ez normalis, es havi masfel het kiesik miatta az eletembol, sulibol is majdnem kivagnak miatta... eszmeletlenul nem tudok suliba menni, es nem hiszik el, hogy bajom van ennyiszer... na mindegy. Aztan vegulis irattam fogamzasgatlot, ami nem megoldas, de legalabb elfedi a problemat es nem kell szenvednem.
2016. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!