Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én menstruációval kapcsolatosa...

Én menstruációval kapcsolatosan szeretnék kérdezni vagyis igazâból mindent szeretnék róla tudni nekem még nincsen és szeretném ha (persze csak ha leakarjatok írni akkor) leirnatok nektek hogy jött meg meg milyen lesz mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Rossz kategória.
2017. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Itt elég jól leírnak mindent, ha ezen kívül van kérdés akkor tedd fel :)

2017. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

10 éves voltam amikor megjött ,nyár volt. Pont apu volt otthon, szóval ő ment el betétet venni. Itt még nem fájt a hasam, úgy 1-2 évvel később kezdett el nagyon fájni.

Most is megvan, a sulibol is hazajottem úgy fáj a hasam, ráadásul hanyingerem is van és megy a hasam is.ja és ilyenkor egy rossz szótól is elbőgöm magam , nagyon idegesítő.

Viszont az nem normális hogy ennyire fáj , szóval amint elmúlik megyek nőgyógyászhoz.

2017. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ
2017. jan. 3. 12:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és még tudnátok ciki sztorikat is mondani szintén menstruációval kapcsolatosan??
2017. jan. 3. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha neked még nem volt, akkor lehet, hogy előtte pár hónapig fehér folyás lesz (akkor, amikor meg kéne jönnie). Ez egy előjel, hogy nemsokára ez is indul.
2017. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem már van feherfolyasom 2 hónapja
2017. jan. 3. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 13 vagy 14 évesen jött meg és gondolom mindenkinek volt hogy átázott 1-2x, nekem volt hogy 2 óránként kellet a maxi ultra super plus betétet cserélni mert ha úgy folyik és nincs ideje felszívni akkor annyit ér mint lepkefing a tűzviharnak.

Mindig, MINDIG legyen nálad pár betét, minden táskádba tegyél párat, nemcsak akkor jó ha spontán megjön de életmentő tudsz lenni ha másnak megjön és körbe kell kérdezgetnie hogy "bocsi nincs egy betéted?".

Az hogy milyen lesz nagyon változó, van akinek picit görcsöl az elején, egy nagy tamponnal elvan egész nap (nekem ilyen fogamzásgátlón) meg van akinek megnyitják a Niagara vízesést és 3 napig nyöszörögve fekszik a görcsöktől (és ilyen fogamzásgátló nélkül).

Nem jó érzés az egész és akárhogyan reklámozzák az ultraláthatatlan szuperkönnyű hipernedvszívó kényelmes betétet hogy fúúú senki se fogja tudni hogy megjött, mindez mit sem ér mikor az egész női vécé visszhangzik mikor lehúzod róla azt a rohadt fóliát.

Ja igen, mindig egyel nagyobb tampont/betétet használj mint amiről azt hinnéd hogy elég lesz.

2017. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ciki story? altalaban mikor majd meg fog jonni neked is akkor fogod tudni mar elotte, legalabbis en mindeg erzem, mostmar, hogy eleg jo ideje van akkor tudom hogy mit erzek egy nappal elotte es mindig tudom h mikor fog megjonni. hat ezzel az alkalommal nem ereztem. hamarabb is jott mint kellett volna de nem is voltak jelei mint maskor szokott. betet volt a taskamban de mire eszrevettem mar atazott a nadragom... utanna egesz nap a kabimat magamra kellett kotnom mert hatulrol lehetett latni es vigyaztam ne nagyon fel allni :)
2017. jan. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!