Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv azt hogy valaki esetleg...

Üdv azt hogy valaki esetleg dolgozott mar e az esztergomi suzuki gyárba és ha igen akk jó ott a körűlmények? Vagy valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
melyik részére mennél?
2016. okt. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudok meghírdették felhívtak ma indulok elszállásolnak és azt hogy 8 órás munka rend 2 műszakba meg minden masodik héten szombaton kötelező túlórázni
2016. okt. 5. 04:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Első sorban arra vagyok kiváncsi hogy ahova elszállasolnak ott kilopják a szemem ? Második meg az hogy a nettó jövedelem kezdőknek mennyi
2016. okt. 5. 04:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 160 a fizu, a szallas azthiszem egy kozeli varosba van. Es minden nap kell dolgozni kiveve vasarnap!?
2016. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták a telefonba hogy 2 műszak a hétvège szabad ! Akkor ez átverés csak hogy menjek ?
2016. okt. 6. 01:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm mondta, hogy csak a vasárnap szabad. És a körülmények olyanok, hogy csak 2-3hónapig lehet birni, mint a legtöbb gyárba (ez már csak ilyen) az is csoda ha valaki 1 évig kihuzza..
2016. okt. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!