Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális? Nagyon meg...

Az normális? Nagyon meg vagyok ijedve!

Figyelt kérdés

Tegnap jött meg először, akkor is nagyon sok vér volt, át is áztam. Éjszaka szintén átáztam always éjszakai betéttel. Ma elindultam iskolába, félútig értem el kb. és teljesen átáztam. Két nadrággal, ugyanolyan betéttel. Hazajöttem, és nagyon meg vagyok ijedve!

13/L


2017. jan. 3. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj az első vérzésnél még normáis ez, csak gyakran cseréld a betétet. Esetleg próbáld ki a tampon-betét kombót.
2017. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előszőr is nyugodj meg az a legfontosabb! Nincs semmi baj ez a te korodban teljesen normális.Ilyen többször is elő fog fordulni a vér mennyisége nem minden vérzésnél ugyan annyi.Így már jártam én is nem is egyszer.Feküdj,pihenj és igyál nagyon nagyon sok vizet fontos hogy pótold a folyadékot :) holnap,holnapután már nem lesz ennyire erős a vérzés! 22/N
2017. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Ha ennyire nagyon erős, akkor egy mini tampont megpróbálhatnál a betéttel együtt használni - bár ezt azért beszéld meg anyukáddal, kérd, hogy magyarázza el, hogyan kell (ha még nem tudod).

Nekem az always betét soha nem vált be, próbálj ki másik fajtát, hátha az többet tud magába szívni. A fehérneműd sem mindegy, hogy milyen - olyat viselj, ami megfelelően illeszkedik, a helyén tartja a betétet.

2017. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit megnyugodtam! Akkor holnap megyek iskolába.
2017. jan. 3. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nyugodj meg. Előfordul ilyen az elsőnél is. Nekem mindig erős a vérzésem. Alwayst használok én is. Ha van kedved beszélni róla írj rám.
2017. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!