Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másképp fog megjönni? Gyengült...

Másképp fog megjönni? Gyengült a fogamzásgátló hatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai napon már éreztem hogy rosszalkodik a hasam, és bevettem a foggátlót 7kor mint szoktam és kb háromnegyed 8 fele volt egy nagyon minimális kevés mennyiségű hasmenésem (inkább lágy széklet nem az a nagyon folyós valami), de már a gyógyszer bevétel előtt fájogatott a hasam, szóval szerintem oylasmi távozott ami már előbb akart tehát nem hiszem hogy a gyógyszer, szerintetek? illetve a dobozomon az van, hogy súlyos hasmenés esetén kell pótolni a szemet, de nem ültem folyamat a wcn. Nem tudom hogy ez mennyiben gyengíti e vagy nem szívódott e fel az a szem mert nem pótoltam, így az lenne a kérdésem hogy a)védett vagyok ettől függetlenül? b) hamarosan kezdődik a gyógyszerszünetem és tegyük fel ha nem szívódott fel, másképp fog megjönni?(pl. nem a várt napra stb)
2017. jan. 3. 21:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!