Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek a ciklus 19....

Mitől vérezhetek a ciklus 19. napján?

Figyelt kérdés

Ciklusom kb. 31 napos szokott lenni. A peteérésem elvileg most volt 3 napja. Párommal nem védekeztünk menszi óta, mert babát szeretnénk. Pár napja nyomásra érzékeny a bal petefészkem ma pedig halvány aztán barnás folyásom volt. Most wc-s után pedig véreztem. Olyan érzésem, mintha megakarna jönni. Melleim is érzékenyek, de azok szoktak is menszi elött 1 héttel.

Nagyon megijedtem, mert ilyen még soha sem volt. Olvastam, hogy beágyazáskor előfordulhat, de az korai még nem de?


2017. jan. 3. 22:00
 1/2 anonim válasza:
Nekem is voltak tuneteim kb 2 het utan, az is korai, de nem kizart hogy babat varsz. Minden esetre ne vegyel tesztet, mert az ilyenkor meg nem 100%-os, menny dokihoz.
2017. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Holnap megyek orvoshoz. Nagyon izgulok, hogy mit mondd majd. Remélem baj nincsen.

Túl korai lenne a beágyazódás, talán ha hamarabb volt peteérésem és így a beágyazódás is... nem tudom.

Soha nem tapasztaltam ilyet életembe és pont most, amikor abba hagytuk a védekezést.

Fél éve voltam dokinál, akkor hólyaggyulladásom volt, sajna felfázásra hajlamos vagyok. Akkor is kicsit véreztem, de valahogy ez most más. Sűrűn pisilek, de vesém, hólyagom nem fáj. Szedek Waluniralt, lehet felfázás okozná?

2017. jan. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!