Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A munkatársnőm 15-20 percenkén...

Rekesz2017 kérdése:

A munkatársnőm 15-20 percenként jár ki a mosdóba egy kis neszeszeres táskával amiben fogkefe és valami dobozka van. Már 1.5 hónapja ez a programja. Szerintetek milyen okból járhat ki ilyen gyakran a wcre?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván a főnök nem te vagy. Ha úgt gondolod hogy rá kell dolgoznod akkor jelezheted a főnöknek. Semmi máshoz nincs jogod mert mindegy mióta vagy ott egy ugyanolyan pozícióban lévő fizetett alkalmazott vagy. Pénzért járunk be dolgozni és elsősorban a munkánkra kell figyelnünk. Ennyi dolgod van ott. Hogy ki és mit csinál a csapatban vagy mit akar neked elmondani az a saját ügye. Hát na, én mindig úgy gondoltam hogy munkahelyen sosem a meló fárasztó hanem a sok hülye kolléga akit napi szinten el kell viselni. Foglalkozzon már mindenki magával, mert az eféle törődést amit itt tanusítottok értelmes ember nem igényel.
2017. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%

"Nyilván a főnök nem te vagy."

Ezt te honnan tudod?

És akkor még csodálkoznak a nők, ha nem olyan lelkesedéssel akarják őket felvenni egy munkára.........

De persze értsük meg, hogy nekik bajaik vannak.

Persze, csak ne a más számlájára.

2017. jan. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a terhesség jutott eszembe, van akinek már nagyon korán kellemetlen tünetek tud okozni pl hányás, ami után fogat mos.
2017. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudom? Azért mert a kérdés alapján ehhez nem kell nagy emberismeret és kiderül. Aki elér valami felettesi pozíciót az van olyan szinten hogy ne tegyen fel egy ilyan kérdést a gyakorin, és nem talâlgatja az alkalmazottaival azt hogy mi baja lehet a lánynak. Csak azért sem mert rombolná vele a saját csapatát, a munkakedvet ami neki szar. Lenne lehetősége arra, hogy odamenjen megkérdezni azért hogy miért megy ennyit szünetre. Ja és nem ír olyat hogy nincs vele elég közeli viszonyban. Csak azért sem mert egy górénak esze ágában sincs mások magánéletével törődni. Ezért nevezik ki főnöknek. Kizárt hogy a kérdező ne egy vele egy rangban lévő ember iránt nyomozgasson. Karöltve egy csapat pletyiző kolléganővel. A főnökhöz meg nyilván fosnak ezzel fordulni mert a szemét azt találja mondani hogy ne a kollégákkal foglalkozzanak hanem magukkal és talán még a góré az okot is tudja miért jár annyit mosdóba de nem tárja a csapat elé. Ha meg lóg a kolléga indokolatlanul nyilván nem fog sokáig ott dolgozni.
2017. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!