Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valahol olyan elektromos...

Van valahol olyan elektromos fogkefe ami olcsó? (2000 Ft körül)

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Media Markt.
2016. dec. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezt a weboldalt tudja mindenki használni, de google.hu-t már nem.


[link]

2016. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm, de sajnos a városomban nincs ilyen bolt :(

Második: Képzeld a googleben kerestem először, de csak 30-40 ezrekért találtam ezért jöttem ide. Amúgy meg boltban gondoltam, mert oké, hogy 1890 Ft, de van hozzá szállítási költség ami még plusz egy ezres.

Azért a linket köszönöm!

2016. dec. 6. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha rákerestél volna egyáltalán láttad volna az első linket a gugliban. Na azt másoltam ide neked.


[link]

2016. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pontosan ugyan ezt dobta ki nekem is amikor rákerestem, de a legolcsóbb akkor is csak 4900 Ft-os volt amit találtam. Ráadásul ezeket online lehet megrendelni postaköltséggel én pedig arra vagyok kíváncsi, hogy boltban lehet e olcsón kapni és ha igen, akkor hol.

De nem értelek. Ha ennyire bosszant, hogy feltettem egy kérdést gyakoriKÉRDÉSEKen, akkor miért nem görgetsz tovább? Vagy ha segítesz, miért kell mellé megjegyzéseket tenni?

2016. dec. 6. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért elemes van csak ami annyira nem gazdaságos. Ezt egyszer kell megvenni, utána csak a fejet kell cserélni rajta (az húzósabb, érdemes akciósan pl müllerbe 8db fej 6ezer szokott lenni). A legolcsóbb a Rossmannban az Oral-b Vitality akciósan 4000ezer ft, nekem volt ilyen végösszeg 10%-os kuponom akkor 3600 volt, ennyiért ajándék és szuper kis gép, sok fej jó rá.
2016. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek majd! :)
2016. dec. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!