Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljunk a menstruációs...

Mit csináljunk a menstruációs görcs ellen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Aszpirin csökkenti az görcsöt okozó hormon hatását.
2017. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha komoly a görcs, irány a nőgyógyász. Sok nagyon fincsi betegség lehet az oka, akár mióma vagy endometriózis. Ha nem kezelik ezeket időben, akkor meddővé válhatsz.
2017. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg görcsoldó van a piacon. Kinek melyik válik be. Egyhébb esetben elég a No-spa. Nekem nagyon erős van, én Algopyrint+Troparint veszek be. De vannak különböző NSAID-ok, csak azok nekem kimarják a gyomromat.
2017. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Forro vizes zuhanyzas nekem sokat segit. Meg hât a gyogyszerek. En algopyrint szoktam szedni rà
2017. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Én egy ideig Cataflamot szedtem(kapható vény és vény nélküli) de marha erős gyógyszer, sokszor bekábultam tőle,meg a vesém is el kezdett fájni, úgyhogy leálltam vele. Algo flex m-et szoktam vagy Meristint.:)
2017. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!