Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombit mikor érdemes...

Canesten kombit mikor érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy van gombám egy jó ideje, most 7 nappal vagyok menszesz után. Ilyenkor elkezdhetem a 3 napost vagy inkább a menszi előtt rögtön?

Mert nekem foylamatosan van bő folyásom, rögtön a menszi után, közepén és elején :D

De hallottam hogy menszi előtt jobb használni ezt a tablettát, igaz??


Amúgy aki használt ilyen, tapasztalat? :)

23l



2017. jan. 5. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Elkezdheted, de szerintem nem jó semmire, jobb lenne, ha orvoshoz mennél. A tablettát alig bírtam felkínlódni, csak sikosítóval tudtam, a krém pedig csípett mint az állat és nem is használt.
2017. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem biztos,hogy gomba okozza a tünetedet. Én évekig szenvedtem ilyen problémàval.Ez idő alatt többször voltam orvosnàl. Csupa vény nèlkül kapható dolgokat javasoltak mint a canesten,betadin kúp....antibiotikum...

Majd a nyáron ismét elmentem és ez az x-edik orvos clion kúpot ìrt fel (vényköteles).

A kezelés után még két hónapig azt gondoltam,hogy ez is kapufa,mert néha úgy éreztem mintha kezdődne a gond,(lehet csak beképzeltem)de mostanra teljesen elmúlt minden tünetem.

2017. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
NEM IGAZ,amit hallottál! Olyannyira nem,hogy éppen a menzesz után a leghatékonyabb a kezelés.És ezt nem a "közértben" mondta valaki,vagy a szomszédasszonyom,hanem nőgyógyászaton dologozom. Úgyhogy használd el most( és a partnered is kenje magát a kenőccsel,amikor Te),de nem ártana egy nőgyógyászati kenetvizsgálat sem.
2017. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!