Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV okozta condyloma hogyan...

HPV okozta condyloma hogyan tüntethető el szájból, ínyről?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt annyira legyengültem, hogy nem csak a nemi szervemnél hanem a számban is lett. Lent a nőgyógyász leecsetelte, viszont 2-3 hét múlva mindig lesz új. Egy hete szedek Isoprinosine nevű gyógyszert, ez fog segíteni?

2017. jan. 6. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szájban nem túl gyakori a HPV okozta szemölcs, de előfordulhat, mindenesetre nézesd meg orvossal (fül-orr-gégész), lehet csak túlizgulod és sima ínyduzzanat, ami néhány nap alatt elmúlik.


Ami az odalenti problémákat illeti, 3 év alatt sokmindent kipróbáltam (isoprinosine, méhpempő, grapefruitmag-kivonat, millió fagyasztás), végül az ecsetelő (Condolyne)-Egiferon (α-interferon) kombó jött be. (Önmagában a Condolyne-tól mindig visszanőtt 2-3 hét után.) Tekintve, hogy terhes/szoptatós anyuka vagy, a nőgyógyászoddal mindenféleképpen konzultálj és csak utána kezeld le magad.

Remélem segítettem és ne add fel! Üdv, egy fiú.

2017. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De már egy ideje az ínyemen is van. olyasmi mint odalent. Azzal mit tudnak kezdeni?
2017. jan. 7. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Terhesen nem szabadna Isoprinosine-t bevenned. Sőt, szoptatás alatt sem szabad.


Immunrendszert kell most erősíteni. Terhesvitamint szedsz?


Ami nekem segített: D-vitamin, szelén,cink.

Külön-külön vásárold meg a vitaminokat, ásványi anyagokat.

2017. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoptatás alatt mit ártana?
2017. jan. 10. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó... a jó kis HPV...

- Egyrészt nyugi, mindenki kigyógyul ebből előbb-utóbb.

- Másrészt szopás a köbön. Ha az ecsetelést túléli, akkor jön a fagyasztás! Ha az se segít, akkor lehet lézerrel vagy árammal kiégetni. Én az áramig jutottam és az 2 kezeléssel kivégezte véglegesre... meg csinált pár heget.

- Ha van pénzed és pesti vagy, akkor esetleg csekkold ezt [link] . Ha jól emlékszem, ezek régen foglalkoztak külön a HPV-vel (bár mostanra lehet nem). Engem ebből a kulimászból nem ők húztak ki, de másból igen, abban jók voltak, és erről is elmondták, hogy a másik dokinak miért nem volt elég a fagyasztás és miért vannak hegeim egy életre. Régen voltam náluk, akkor iszonyat árakon dolgoztak.

2017. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Otthoni ingyenes módszer, forrasztópáka, ínyen is működik, kipróbálva! és nem nő vissza ha leégeted az egészet
2017. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!