Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan aki már él nemi...

Van itt olyan aki már él nemi életet de még egyszer sem volt rákszűrésen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan lehetnek. Személy szerint én is ismerek valakit.
2017. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem sem volt még annyi eszem hogy elmenjek. 14 éves korom óta élek nemi életet, 21 éves vagyok, most jutottam el odáig, hogy el kéne menni.

Be fognak szólni? Nagyon gáz? Tudom az én érdekem, meg tudom ha tudtam szexelni ehhez is lehetett volna eszem -nem volt- ...

Mi lesz? Hogy működik?

2017. jan. 6. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy megkérdezik mióta élsz nemi életet, de azt biztosan, hogy szűz vagy-e még. (Szűzeknél végbélen keresztül vizsgál.)

Tehát nem feltétlenül fog lecseszni.

De jobban teszed, ha minél előbb elmész.


Hogy zajlik?

Bemész, mint bármelyik másik orvoshoz és elmondod, hogy miért jöttél (rákszűrésre). Megkérdezi, hogy mikor volt az utolsó mensesed első napja, ezáltal képbe kerül a doki, hogy a ciklusod hányadik napján vagy. Esetleg a korodat kérdezi még, hogy szűz vagy-e még, ha nem mivel védekezel. Elküldenek levetkőzni (deréktől lefelé) azután bemész és felfekszel a vizsgáló ágyra, szégyenlősek szoktak szoknyát vagy hosszú felsőt húzni. Doki beteszi a kacsát, leveszi a kenetet, benéz, aztán megvizsgál, egyik ujja a hüvelyedben másik kezével pedig a hasadat nyomkodja. Az egész nem tart tovább pár percnél.

2017. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Ja, meses alatt ne menj!
2017. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jan. 14. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!