Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak akkor ha egy...

Mit csinaljak akkor ha egy honapban 2szer jon meg? Egyszer november 2. an es tegnap este azaz november 22. en is. Vagy ez miert van? Es akkor agusztusban mar nem lesz meg? Vagy hogy?

Figyelt kérdés
Segitsetek..tanacstalan vagyok
2016. nov. 23. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? A normális menstruáció 26-35 napos általában. Tehát ez még annyira nem vészes. Gondolom, fiatal vagy. Ne aggódj. 20 napos ciklus még belefér. Azt viszont nem értem, hogy jön ide az augusztus?

A többi ciklusod hány napos volt?

2016. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de fiatalkának tűnsz az írásodból. Egyébként 20 év alatt nem nagyon áll be az embernek, mert még eléggé "tombolnak" a hormonok.
2016. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
13eves vagyok, altalaban 5-6nap
2016. nov. 23. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:

És az augusztus hgy jön ide? :) Véletlen azt írtad december helyett?


Amúgy én nem aggódnék. Barátnőmnek olyan is volt, hogy kétszer megjött neki egy hónapban, aztán fél évig semmi. Majd ki fog alakulni, ha idősebb leszel.

2016. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!