Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az átlagos ha az első menstruá...

Az átlagos ha az első menstruácional csak az 1. nap fájt a hasam a többi nap meg semmi?

Figyelt kérdés
Megjött, és ezt gondolhatjátok hogy nem vagyok ebben valami tapasztalt anyukámat sem szeretném beavatni ebbe mert számomra nagyon ciki tud lenni az ilyen szituáció.. Hogy mondjam el neki, hiszen egyszer úgy is meg kell tudnia?

2017. jan. 7. 06:36
 1/4 A kérdező kommentje:
És annyit elfelejtettem hogy az 1. Menstruáció napján hasmenésem volt, ez összefügg vele?
2017. jan. 7. 07:05
 2/4 anonim válasza:
60%

Szerintem anyukádnak nyugodtan elmondhatod, ez nem ciki :-) A hasfájás mindenkinél másképp van. Nekem a 2. nap szokott görcsölni. :)


15L

2017. jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Van akinek egy napig sem fáj a hasa,van akinek szinte végig,és van akinek csak az első 1-2 nap. És az is lehet,hogy a következő menzeszednél más lesz. Elmondani pedig mindig a legegyszerűbben kell: "Anya, megjött a menzeszem". Vagy valami hasonló. És mondd neki el,mert tanácsokat tud adni,ha kell és különban is az anyukád. Látott bekakálni,hányni, stb. Ő az ,aki előtt az ilyen nem ciki és soha nem is lesz az! Mondom úgy,hogy én is valakinek a lánya vagyok és nekem is van már egy 24 éves lányom.
2017. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
És igen,még a hasmenés is belefér,mert ilyenkor vérbőség van a kismedencében és ez fokozza a belek működését is.
2017. jan. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!