Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit csináljak, ki fog...

Most mit csináljak, ki fog derülni?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves lány vagyok, akinek kisebb cisztája van a méhében. Nos..megfognak operálni laparoszkóposan, de állítólag az orvosok így megtudják hogy már nem vagyok szűz.

Az lenne a kérdésem, hogy ha kitudódik, akkor szólnak a szüleimnek róla, vagy nem is fognak vele foglalkozni mondván itt ez nem lényeg? Vagy ha kötelesek szólni, és ha én aztmondom nekik, hogy ne, akkor még mindig érvényes az orvosi titoktartás? Még így is kötelezi őket, vagy én csak 18 éves koromban van jogom beleszólni? 16 évesen dönthetek erről?



2017. jan. 9. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel nem fognak szólni a szüleidnek, ha külön megkéred az orvost akkor pedig még biztosabb, hogy nem, de szerintem fölösleges.
2017. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kozepkorban elunk, nyugi mar.
2017. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a lényeg, de azért - csak hogy megnyugodj - megkérheted az orvost.

Egyébként csak azt látják, hogy sérült a szűzhártya. Azt, hogy mitől sérült, az nem látszik rajta. Ha már megvizsgált nőgyógyász hüvelyen keresztül, attól is megsérülhet. Ha volt hüvelyi ultrahang, akkor pláne.

Azt, hogy lefeküdtél valakivel, senki nem tudja bizonyítani!


Hogy állapították meg a cisztát?

2017. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy derül ki!

A dokit nem érdekli, anyád pedig nem kérdezhet rá.

Ha meg mégis, akkor normális orvos elhajtja a búsba, mert semmi köze hozzá.

2017. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól is elszakadhat a szúthártya (megsérülhet, ha úgy tetszik) ha lovagolsz, gimnasztikázol. Az orvost ez nem érdekli, de anyudnak egyépként sem szólhat.
2017. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem derül ki. Egyébként a tampon is átszakítja, ha megtelik vérrel.
2017. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!