Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájnak az együttlétek. Szervi...

Fájnak az együttlétek. Szervi gond lehet?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. A problémám az, hogy ha együtt vagyok a barátommal, akkor én kívánom őt, be is nedvesedek rendesen, de a behatolás fájdalommal jár. Ha egy idő után kicsit "kitágulok", akkor már nincs baj, de addig eléggé kellemetlen. Hosszú ideje együtt vagyunk, tehát a bizalom és hogy elengedjem magam nem lehet gond. Én valamilyen betegségre, fertőzésre gondoltam. Volt már valakinek hasonló gondja? Vagy tudtok segíteni?
2010. máj. 5. 00:09
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez a problémám, de elég sok tapasztaltabb embert megkérdeztem ezügyben, és mind azt mondták, hogy ez csak megszokás kérdése...De hát elég régóta vagy már együtt a partnereddel,megkérdeztem milyen régóta?...Szerintem veled is ugyanez lehet, de ha nagyon zavar, menj el nőgyógyászhoz!Írj!!

2010. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést. Én is 21 vagyok,és ugyanezzel a gonddal küzdök. Én 4 éve vagyok a párommal,és soha nem volt ilyen gondom,csak mostanában. Örülnék ha tudna valaki valami választ adni:) Sok sikert!
2010. júl. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!