Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz probléma. Milyen...

Menzesz probléma. Milyen dokihoz menjek? Menjek egyáltalán?

Figyelt kérdés
December 22.-én megjött aztán tartott 30.-ig, majd volt harmincegyedike és harmadika között egy kis barnázás. Általában ilyen hosszúak a ciklusaim, és rendszertelenek is, mivel (sajna) duci vagyok. Azt hittem, hogy el fog múlni, de negyedikén nekiindult, és azóta folyamatosan vérzek, méghozzá élénk pirosat. Volt már olyan, hogy egy ciklusomra jött pár nap ráadás, de ennyi sosem. Eléggé aggódom. Egyébként más tünetem nincs, pl. nem vagyok levert, nem rossz a közérzetem, nem fáj semmim és a többi. Szerintetek hogyan tovább? Nagyon meg vagyok rémülve.:(

2017. jan. 11. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát menj orvoshoz. Hogy milyenhez? Nyilván ne a fül-orr-gégédzetre...
2017. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáltasd meg magad
2017. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászatra kéne menned
2017. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Mennyi idős vagy?

Mindenképp nőgyógyászatra menj

2017. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első, gondoltam, hogy ne oda, csak furcsállottam, hogy így, hogy jön a cucc, mit kezd velem egy nőgyógyász. Habár nem voltam még szóval nem értek hozzá. :)

18 éves vagyok.

2017. jan. 11. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vérzés alatt is meg tud vizsgálni. Mindenképpen menj dokihoz.

20N

2017. jan. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
engem is vizsgáltak már vérzés alatt, menj nőgyógyászhoz! amúgy pajzsmirigyre, PCOS-ra vizsgáltak már?
2017. jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem vizsgaltak meg.

koszi a valaszokat!!

2017. jan. 12. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!