Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, és menstruálok...

12 éves vagyok, és menstruálok de nem tudom hogy hogyan mondjam meg édesanyámnak :/ Ti hogyan mondtátok még anyukátoknak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! :)
2017. jan. 14. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
"Képzeld anya, megjött."
2017. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem, vagytok olyan bizalmas kapcsolatban, hogy ez ne okozzon problémát! Gondolom, előtte is beszélgettetek erről? Vond félre az anyukádat és mondd meg, hogy nagylány lettél.
2017. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem tegnap jött meg ... kinyitottam a WC ajtaját mondtam h anya és mar tudta ...
2017. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak mond meg neki, hogy megjött és kész...:)

Nekem 14 éves koromban jött meg, egy reggel felkeltem és a pizsamám az ágyam tiszta vér volt...elkezdtem sírni (mert úgy megijedtem), anya bejött, és egyből tudta..

2017. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:)) nekem kb 8 éve jött meg, 11 és fél évesen. Előtte csomót beszélgettünk erről.

Pár nappal később, 1-2vel talán együtt teregettünk, és megkérdeztem, h "te hány évesen menstruáltál először?" Gondoltam, h innen valahogy odaterelem a témát h nekem megjött, de rögtön tudta:)

2020. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!